Płytki Penne Opoczno łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Penne - Płytki łazienkowe z kolekcji firmy Opoczno z efektownymi grafikami

Penne

Gdy wchodzi się do łazienki wyłożonej płytkami z kolekcji Opoczno Penne, natychmiast trafia się do zupełnie innego świata – kolorowego, zaczarowanego i pełnego niespodzianek. Jest to kolekcja dostosowana do dwóch pomieszczeń – łazienki i kuchni, o czym świadczą dostępne płytki dekoracyjne. Kolorystyka, na której opierają się płytki Penne, utrzymana jest w barwach szarości, fioletowego wrzosu, niebieskiego oraz bieli, spośród których to właśnie biel jest kolorem bazowym. Jest on dostępny w wersji błyszczącej oraz matowej.

 

Jakie dekoracje posiadają płytki Penne?

 

Niesamowite w kolekcji Opoczno Penne są dekoracje. Są to płytki utrzymane w wyżej wymienionych kolorach, które pokryte są zdobieniami. Są tu zarówno realistycznie wyglądające kwiaty i motywy związane z łazienką, jak i abstrakcyjne, ale równie czarujące wzory. Podobne wzornictwo posiada opoczno cuban cube.

 

Płytki Penne Opoczno -zastosowanie

 

Podstawowy format płytek ściennych z kolekcji Penne to 20x50 cm. Płytki podłogowe mają natomiast wymiary 33,3x33,3 cm. Produkty są pierwszego gatunku i świetnie sprawdzą się nie tylko w łazience, ale i w kuchni, do której zostały przygotowane specjalne dekoracje. Zobacz tez glazura kuchenna opoczno oraz opoczno płytki warszawa.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.