Płytki Silent Stone Opoczno łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Silent Stone - Minimalistyczne płytki marki Opoczno o wyglądzie szarego kamienia

Silent Stone

Łazienka bliska naturze niekoniecznie musi być utrzymana w kolorystyce zieleni czy słonecznej żółci. Kolekcja łazienkowych płytek Opoczno Silent pokazuje, że doskonale sprawdzi się tu również nawiązanie do naturalnego i surowego kamienia. Jedynym występującym tu kolorem jest modna szarość, z kolei struktura płytki przypomina właśnie wspomniany kamień.

 

Szarość oferowana w kolekcji Opoczno Silent jest dostępna w dwóch wariantach – ciemnym oraz jasnym (Light). Płytki występują w wersji gładkiej lub są ozdobione są ciekawymi, ale delikatnymi ornamentami, które będą harmonizowały z każdym typem wybranej aranżacji. Płytki ścienne opoczno są zdobione i można układać samodzielnie lub łącząc je z tymi gładkimi. Powierzchnia elementów kolekcji Silent jest matowa. Podobne walory posiadają french touch opoczno.

 

Płytki z kolekcji Silent odznaczają się dobrymi parametrami technicznymi. Są one mrozoodporne, co pozwala na to, by stosować je nie tylko w łazienkach oraz innych pomieszczeniach znajdujących się wewnątrz domu, ale także podczas tworzenia aranżacji balkonowej czy tarasowej. Zobacz też zdjęcia łazienek opoczno.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.