Płytki Zebrano Opoczno łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Infolinia: 41 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: 660 492 923, 660 981 634

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Zebrano - Płytki łazienkowe Opoczno Zebrano z oryginalnymi wzorami kwiatowymi

Zebrano

Kolekcja płytek łazienkowych Opoczno Zebrano to połączenie klasycznych kolorów z nowoczesnym wzornictwem. Tutaj na pewno nie znajdzie się nudy ani monotonii. Kolory, na których opiera się stylistyka kolekcji, to jasny kremowy beż skontrastowany z ciemnoczekoladowym brązem. Zastosowane wzornictwo również wykorzystuje odcienie tych barw.

 

W kolekcji Zebrano zachwyca w szczególny sposób wielość dekoracji. Mamy tu przede wszystkim motywy kwiatowe. Są tu kwiaty dość duże, nieco abstrakcyjne, jak i drobniutkie, które tworzą dekorację na wzór drobnego koronkowego ażuru. Ciekawym urozmaiceniem są również kolorowe – beżowe i brązowe – kropki, wyglądające niczym unoszące się bąbelki. Z takich elementów można tworzyć prawdziwe arcydzieła aranżacyjne.

 

Podstawowy format płytek ściennych wynosi tu 30x45 cm. Poza nimi w kolekcji dostępne są płytki podłogowe o wymiarach 33x33 cm oraz elementy dekoracyjne, takie jak listwy oraz same płytki ścienne. Oferowane tu płytki spełniają wszystkie wymogi, jakimi powinna odznaczać się aranżacja łazienkowa. Są to produkty pierwszego gatunku.


Nie znaleziono produktu.

 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.