Płytki Allwood Opoczno kolekcje gresu salonowego w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Allwood - Płytki salonowe Opoczno Allwood o wyglądzie naturalnego drewna

Allwood

Czyż można wyobrazić sobie bardziej klasyczną, elegancką i ponadczasową aranżację salonu niż taka, która jest wykonana z drewna? Płytki imitujące drewno opoczno Allwood pozwalają stworzyć podłogę, która będzie miała wygląd i urok drewna, parametry techniczne i jakość ceramiki oraz atrakcyjną i przystępną niemal dla każdego cenę.

 

Płytki Allwood podłogowe Opoczno

 

Płytki salonowe opoczno Allwood dostępne są w różnych kolorach właściwych dla drewna, między innymi w brązie orzechowym, dębowym i sosnowym. Każdy z dostępnych tu kolorów występuje w dwóch wariantach – o wymiarach 29,7x59,8 cm oraz  14,8x59,8. Poza płytkami podłogowymi i ściennymi w kolekcji tej nie ma żadnych innych elementów. Oznacza to, że aranżacja stworzona z tych płytek Opoczno jest skromna i wiecznie modna.

 

Gdzie jeszcze można zastosować płytki Allwood Opoczno?

 

Wybór kolekcji Opoczno allwood pozwala stworzyć piękną aranżację o drewnianym charakterze, która z całą pewnością doskonale będzie spełniać swoją funkcję przez długie lata. A w przeciwieństwie do naturalnego drewna płytki te można śmiało stosować także na zewnątrz domu, np. na tarasie.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.