Płytki Caiman Opoczno kolekcje gresu salonowego w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Caiman - Płytki salonowe firmy Opoczno w naturalnych barwach beżu oraz brązu

Caiman

Spokojna klasyka ożywiona nowoczesnym ornamentem? To wszystko można znaleźć w kolekcji płytek płytek ceramicznych Opoczno Caiman. Obecne są tu tradycyjne dla salonu, ciepłe barwy, czyli kremowy beż i mlecznokakaowy brąz. Płytki te są co prawda jednokolorowe, ale nie jednolite – odznaczają się delikatnymi paseczkami utrzymanymi w innym tonie tego koloru, który charakteryzuje daną płytkę.

 

Poza tymi prostymi płytkami w kolekcji Opoczno Caiman znajdują się elementy typowo dekoracyjne w postaci listwy oraz narożnika. Kolorystycznie współgrają one z płytkami, zostały jednak przyozdobione wyrazistym ornamentem o nowoczesnym charakterze. Są to nachodzące na siebie kropkowane okręgi, które doskonale ożywiają spokojną podłogę w salonie.

 

Płytki z kolekcji Opoczno Caiman mają wymiary 29,7x29,7 cm. Są one mrozoodporne oraz posiadają dość dobry wskaźnik odporności na ścieranie. Doskonale nadają się do zastosowania również w takich miejscach, jak przedpokój, sypialnia czy kuchnia. Jest to produkt wysokiej jakości, a do tego dostępny w atrakcyjnej cenie.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.