Płytki Canyon Opoczno kolekcje gresu salonowego w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Canyon - Beżowe i brązowe płytki marki Opoczno imitujące naturalne drewno

Canyon

Miłośnicy ciemnych aranżacji podłogowych z pewnością z chęcią zawieszą oko na płytkach Opoczno z kolekcji Canyon. Gwarantują one niesamowity efekt – z jednej strony elegancki, a z drugiej nieco industrialny, nowoczesny. Płytki dostępne są w trzech kolorach – w brązie, venge, a dla rozjaśnienia aranżacji można zdecydować się także na zastosowanie elementów w delikatnym beżu.

 

Czym wyróżniają się płytki Canyon?

 

Kolekcja Opoczno Canyon odznacza się minimalizmem. Zupełnie niepotrzebne są tu dekoracyjne listwy, cokoły, cygara, narożniki czy też ornamenty na płytkach. Każda płytka jest jednokolorowa, jednak efektownie cieniowana. Dostępne kolory można łączyć ze sobą, tworząc mozaiki i ozdobne fragmenty, jak też można zdecydować się na jedną wybraną barwę. Podobne wzornictwo posiadają płytki allwood teak czy daino cream lappato

 

Płytki Canyon na podłogę marki Opoczno

 

Płytki z kolekcji Opoczno Canyon są wielkoformatowe – ich wymiary wynoszą 59,3x59,3 cm. Każda płytka dostępna jest w dwóch wersjach, w tym z gresu typu lappato, który przypomina strukturą szkliwioną płytkę ceramiczną. Płytki z kolekcji Canyon można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Zobacz też opoczno płytki kontakt.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.