Płytki Deckwood Opoczno kolekcje gresu salonowego w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Deckwood - Płytki salonowe z kolekcji Opoczno Deckwood o fakturze drewna

Deckwood

Drewniana podłoga to najbardziej uniwersalne i ponadczasowe rozwiązanie doceniane już od wieków. Warto jednak połączyć ten urok drewna z bardzo dobrymi, w tym mrozoodpornymi, właściwościami ceramiki oraz z atrakcyjną, przystępną niemal dla każdego klienta, ceną. Takimi walorami charakteryzuje się kolekcja płytek Opoczno Deckwood. Dzięki temu w prosty sposób można stworzyć elegancką i uniwersalną przestrzeń w salonie.

 

Płytki Deckwood imitujące drewno marki Opoczno

 

Płytki dostępne w ramach kolekcji Opoczno Deckwood występują w czterech wersjach kolorystycznych. Imitują one takie gatunki drewna, jak dąb, sosna, orzech oraz egzotyczne drewno teakowe. Podobne wzornictwo posiadają płytki opoczno dusk. W tej kolekcji liczy się klasyka, a więc i prostota. Z tego też powodu nie ma tu żadnych elementów dekoracyjnych czy nietypowych wzorów. Zobacz też equinox opoczno.

 

Czym wyróżniają się płytki Deckwood?

 

Płytki drewnopodobne opoczno Deckwood to nie tylko gwarancja niebanalnej aranżacji. To także szerokie zastosowanie. Sprawdzą się one nie tylko w salonie, ale też w innych pomieszczeniach zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz mieszkania.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.