Płytki Dry River Opoczno kolekcje gresu salonowego w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Dry River - Szare, brązowe i kremowe płytki salonowe z kolekcji Dry River marki Opoczno

Dry River

Kolekcja płytek Opoczno Dry River, choć nie ma do zaoferowania wielu elementów dekoracyjnych, to jednak pozwala stworzyć dużo ciekawych wariantów aranżacji salonu. A wszystko to dzięki bogatej kolorystyce, jaką charakteryzuje się ta kolekcja. Jest tu do wyboru delikatny beż, ciepły brąz, śmietankowy krem, ciemny grafit oraz jasna i ciemna szarość. Kolory te można dowolnie łączyć ze sobą - zestawiać, kontrastować czy harmonizować.

 

Każdy kolor płytek z kolekcji Opoczno Dry River występuje w czterech odsłonach. Mamy tu płytki podłogowe o wymiarach 59,4x59,4 cm, płytki ścienne bazowe 29,55x59,4 cm, płytki dekoracyjne ozdobione u dołu cieniutkimi paseczkami oraz listwy. Wszystkie elementy są w tej samej kolorystyce, która przypomina kamieniste dno wyschniętej rzeki.

 

Dlaczego warto wybrać kolekcję Opoczno Dry River? Ponieważ za jej pomocą można stworzyć aranżację uniwersalną – idealną do każdego wnętrza i do każdej koncepcji wystroju. Ponadto płytki te cechują się wysokimi parametrami jakościowymi idącymi w parze z atrakcyjną ceną.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.