Płytki Dusk kolekcja podłogowa producenta Opoczno w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Dusk - Szare i beżowe płytki salonowe z kolekcji Opoczno

Dusk

Kolekcja płytek podłogowych do salonu Opoczno Dusk jest w stanie zachwycić niemal każdego. Ma ona w sobie bowiem zarówno coś z tradycyjnych, klasycznych i uniwersalnych rozwiązań, jak i całkiem wyraźną nutę nowoczesności. Wszystko zależy od tego, jakie dokładnie elementy znajdujące się w tej kolekcji zastosujemy w swoim salonie.

 

Kolekcja Dusk obejmuje płytki ceramiczne w dwóch kolorach do wyboru – mamy tu beż oraz szarość. W ramach każdej z tych barw wyróżnić można płytki jednolite, a także wspominany wcześniej element o charakterze nowoczesnym, czyli płytki imitujące materiał tekstylny. Zarówno kolory, jak i rodzaje powierzchni płytek można w dowolny sposób łączyć ze sobą, tworząc naprawdę oryginalne, a jednocześnie uniwersalne i ponadczasowe aranżacje podłogi salonowej.

 

Płytki z kolekcji Dusk wyróżniają się wysokimi parametrami technicznymi (gatunek I), co zapewnia im niezawodność w każdych warunkach, i to nie tylko w salonie, ale również w łazience, w kuchni, na tarasie oraz na balkonie.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.