Płytki Gres Bazalto Opoczno kolekcje gresu salonowego w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Gres Bazalto - Proste, nowoczesne płytki salonowe z kolekcji Gres Bazalto marki Opoczno

Gres Bazalto

Bazalt to mocny i pięknie prezentujący się na podłodze kamień – niestety często kompletnie poza zasięgiem portfela. A dzięki płytkom Opoczno Gres Bazalto można cieszyć się jego urokiem w umiarkowanej cenie. Do tego dochodzą doskonałe parametry techniczne gresu - i tym sposobem powstaje aranżacja salonowa pełna klasycznej powagi i dostojności, a ponadto trwała przez długie lata.

 

Kolekcja Opoczno Gres Bazalto jest dosyć skromna. Nie ma tu żadnych elementów dekoracyjnych. Dostępne są jedynie jednobarwne płytki imitujące bazalt w czterech odsłonach kolorystycznych – w jasnym beżu, kakaowym brązie, skalistym graficie i delikatnym kremie. Powierzchnia płytek jest jednokolorowa, ale nie jednolita.

 

Płytki z kolekcji Gres Bazalto mają kształt kwadrata o boku długości 39,6 cm. Ponieważ są wykonane z gresu, odznaczają się bardzo wysokimi standardami. Wykorzystany tu gres można stosować nie tylko w salonie, ale i w kuchni, w przedpokoju, w sypialni, a nawet na balkonie czy tarasie. Płytki są mrozoodporne, antypoślizgowe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.