Płytki Gres Lazio Opoczno kolekcje gresu salonowego w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Gres Lazio - Wykonane z gresu płytki Opoczno przypominające marmur

Gres Lazio

Kolekcja płytek salonowych Opoczno Gres Lazio to prawdziwa kopalnia możliwości. Jest to mnóstwo płytek i dekorów do wyboru, które świetnie harmonizują ze sobą, tworząc przestrzeń pełną elegancji, szyku oraz blasku. Jednocześnie aranżacja wykonana za pomocą tych płytek będzie na tyle uniwersalna, że sprawdzi się z każdą koncepcją wystroju salonu. Kolory wykorzystane przez producenta to biel oraz beż. Powierzchnia płytek zaś to bardzo udana imitacja prawdziwego marmuru.

 

Jakie płytki wchodzą w skład kolekcji Gres Lazio?

 

W skład kolekcji Opoczno Gres Lazio wchodzą płytki podłogowe, ścienne oraz elementy dekoracyjne. Poza standardowymi płytkami marmurowymi są tu również piękne mozaiki oraz płytki i listwy z eleganckimi i subtelnymi dekoracjami. Powierzchnia elementów kolekcji Gres Lazio jest błyszcząca, co dodatkowo rozjaśnia i optycznie powiększa przestrzeń salonu. Podobne walory posiada arkos opoczno.

 

Płytki Gres Lazio - zastosowanie

 

Oferowane tu płytki salonowe opoczno to nie tylko sposób na elegancki salon prosto z luksusowych willi – można wykorzystać je także do innych pomieszczeń. A ponieważ gres jest materiałem mrozoodpornym, sprawdzą się nawet jako płytki tarasowe.  Sprawdż też płytki opoczno lazio.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.