Płytki Gres Naturale beż-orange Opoczno kolekcje gresu salonowego w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Gres Naturale beż-orange - Beżowe płytki salonowe z kolekcji Gres Naturale Beż Orange

Gres Naturale beż-orange

Czyż może być bardziej elegancka aranżacja salonowa niż ta wykonana z drewna? A jeśli by tak dołączyć do tego wysoką jakość gresu oraz przełamać klasykę delikatnymi, ale nowoczesnymi, akcentami? Takim właśnie połączeniem jest kolekcja płytek salonowych Opoczno Gres Naturale Beż-Orange. Jak nazwa wskazuje, kolorystyka opiera się tu na beżu, brązie z nutą pomarańczy, ale są tu również płytki ciemnobrązowe.

 

Struktura płytek Opoczno Gres Natrurale Beż-Orange przypomina naturalne drewno. Dzięki temu kolekcja jest elegancka ze wspomnianymi akcentami typowymi dla nowoczesnych aranżacji salonowych – mozaikami. Jest tu albo mozaika składająca się z nieregularnych prostokątów w różnych odcieniach brązu, albo jednolita mozaika przypominająca klepki parkietowe.

 

Oferowana tu kolekcja zawiera elementy przeznaczone na podłogę oraz na ścianę. Płytki dostępne są w dwóch formatach – 29,7x29,7 oraz 29,7x59,8 cm. Dzięki temu, że są wykonane z gresu, charakteryzują się najwyższej jakości parametrami technicznymi.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.