Płytki Gres Naturale brąz-beż-krem Opoczno kolekcje gresu salonowego w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Gres Naturale brąz-beż-krem - Kolekcja płytek salonowych Opoczno Gres Naturale Brąz Beż Krem

Gres Naturale brąz-beż-krem

Miłośnicy  klasycznych i eleganckich rozwiązań aranżacyjnych z pewnością zachwyceni będą salonem wykonanym za pomocą kolekcji płytek Opoczno Gres Natrurale Brąz-Beż-Krem. Są to płytki, które łączą w sobie naturalne piękno drewna w różnych odcieniach z trwałością płytek gresowych. Kolekcja ta ma do zaoferowania płytki występujące w trzech, zgodnie z nazwą kolekcji, kolorach – w delikatnym kremie, ciepłym beżu i czekoladowym brązie. Ale są tu również dodatki dekoracyjne utrzymanie w odcieniach srebra i złota.

 

Płytki z oferowanej tu kolekcji Opoczno mogą imitować albo drewniane panele, albo drewniany parkiet. Ten drugi możliwy jest do uzyskania za pomocą specjalnych mozaik. Dekoracje natomiast dodają całości trochę nowoczesnego i surowego uroku – przypominają one bowiem srebrne oraz złote kamienie z wyrytymi wzorami.

 

Kolekcja Gres Naturale Brąz-Beż-Krem to płytki podłogowe wykonane z gresu. Materiał ten pozwala na to, by tworzyć aranżacje także w innych pomieszczeniach, również tych na zewnątrz mieszkania.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.