Płytki Gres Spazio Opoczno kolekcje gresu salonowego w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Gres Spazio - Jasne płytki salonowe firmy Opoczno o wyglądzie naturalnego marmuru

Gres Spazio

Jest wiele możliwości na to, by stworzyć prostą, ale klasyczną i elegancką podłogę. Jednym ze sposobów jest marmur. Płytki z kolekcji Opoczno Gres Spazio łączą w sobie piękno marmuru z właściwościami gresu i przestępną ceną. W kolekcji tej wykorzystano tylko dwa kolory – krem i beż – które oczywiście zostały tak wycieniowane, by imitowały powierzchnię najprawdziwszego marmuru.

 

Kolekcja Opoczno Gres Spazio jest dość prosta. W jej skład wchodzą tylko cztery elementy – po dwa z każdego koloru. Są to duże płytki o wymiarach 59,3x59,3 cm. Choć wszystkie przedstawiają powierzchnię marmuru to jednak robią to w dwóch różnych wersjach, co potęguje wrażenie naturalności, gdyż obok siebie nie muszą znajdować się dwie płytki o takiej samej strukturze.

 

Elegancja płytek Gres Spazio idzie tu w parze z najwyższą jakością – płytki są pierwszego gatunku. Do tego dochodzą doskonałe parametry techniczne gresu i cena, na którą może pozwolić sobie każdy, kto marzy o marmurowej podłodze w salonie lub w innym pomieszczeniu wewnątrz i na zewnątrz domu.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.