Płytki do salonu Kando marki Opoczno o nowoczesnym wyglądzie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Kando - Kolekcja kremowych płytek salonowych z kolekcji Opoczno Kando

Kando

Płytki Kando producenta Opoczno są ukłonem w stronę surowego, industrialnego wnętrza, a jest to stylistyka, która ostatnimi czasy świadczy prawdziwe triumfy. Składają się na nią obszerne przestrzenie otwartych pomieszczeń, sporo metalowych akcentów oraz utrzymanie całości w zimnej palecie barw.

 

Proponowane gres salonowy Kando idealnie wpisują się w tę właśnie stylistykę. Ich wymiary to 59,4x59,4. Są więc stosunkowo duże, a przez to tworzą zwartą, konkretną zabudowę podłogi (zobacz lazio bianco). Ich biały kolor jest jedyną ozdobą, jaką posiadają. Uroku dodaje im za to wysoki połysk, który przy odpowiedniej pielęgnacji rozświetla doskonale całe wnętrze.

 

Ich prostota jest za to rekompensowana przez niezwykle staranne wykonanie i perfekcyjny dobór materiałów, które posłużyły do ich stworzenia. Zostaną docenione przez wszystkich tych, którzy najlepiej czują się w mieszkaniach o surowym pięknie, pozbawionym zbędnych ozdób i niepotrzebnych detali kolorystycznych. Co więcej, będą stanowiły doskonałe wykończenie wnętrz utrzymanych w modnym współcześnie stylu skandynawskim. Zobacz też opoczno  płytki ceramiczne parkietowe.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.