Płytki Kando Opoczno kolekcje gresu salonowego w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Kando - Kolekcja ciemnoszarych płytek salonowych z kolekcji Opoczno Kando

Kando

Płytki podłogowe utrzymane w tonacji szarości to gwarancja elegancji, szyku, ale i nowoczesnego, nieco industrialnego stylu. W kolekcji płytek Opoczno Kando jest dużo więcej niż po prostu szarość. Przede wszystkim są tu dwa odcienie tego koloru – grafit oraz ciemny szary. Wszystkie występują tu w wersji satynowej, która całej aranżacji nadaje powagi i klasy.

 

Jeśli chodzi o dekoracje występujące w kolekcji Opoczno Kando, to są tu płytki przyozdobione cieniutkimi paseczkami, a także mozaiki składające się z różnej wielkości prostokątów. Same płytki zaś mają strukturę niejednolitą, która upodabnia je do kamieni naturalnych.

 

Kolekcja Opoczno Kando składa się z płytek podłogowych, ściennych, dekoracyjnych listew oraz mozaik. Płytki podłogowe mają tu format 29m55x29,55 cm, z kolei ścienne 29,55x59,4 cm. Płytki te są polecane nie tylko do aranżacji salonowych, ale także do stworzenia eleganckiej i stylowej posadzki w przedpokoju, w sypialni bądź w kuchni. Produkty te są połączeniem najwyższej jakości z przystępną ceną.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.