Opoczno Gres - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Gres Naturale brąz-beż-orange - Płytki salonowe od producenta Opoczno w klasycznych odcieniach brązu, beżu oraz pomarańczy

Gres Naturale brąz-beż-orange

Nie od dziś wiadomo, że ciepłe brązy w aranżacji salonowej to kolory uniwersalne, o charakterze relaksującym. Dlatego też warto jako materiał aranżacyjny wybrać do swojego salonu kolekcję płytek Opoczno Gres Naturale Brąz-Beż-Orange. Korzystna kolorystyka idzie tu parze z doskonałymi parametrami technicznymi gresu oraz ponadczasową stylistyką imitującą naturalne drewno.

 

Jak wskazuje nazwa prezentowanej tu kolekcji Opoczno, dominujące tu kolory to brąz, beż i pomarańcz. Wszystkie te barwy występują tu w tonacji ciepłej i harmonizującej ze sobą. Aranżację można urozmaicić ponadto elementami białymi. Kolekcja Gres Naturale Brąz-Beż-Orange jest skromna, gdyż jedyne pojawiające się tu elementy dekoracyjne to cieniutkie listwy.

 

Płytki z oferowanej tu kolekcji występują w dwóch wymiarach – 14,8x59,8 cm oraz 29,7x59,8 cm. Są one wykonane z gresu, co zapewnia im najwyższe standardy użytkowania. Kolekcja świetnie sprawdzi się nie tylko w salonie i innych pomieszczeniach wewnątrz mieszkania, ale też na balkonie lub tarasie.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.