Płytki Livingwood Opoczno kolekcje gresu salonowego w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Livingwood - Jasne płytki salonowe Livingwood firmy Opoczno o fakturze drewna

Livingwood

Miłośnicy drewnianej podłogi nie muszą ograniczać się do naturalnego drewna, które nie sprawdza się w każdych warunkach i kosztuje niemałe pieniądze. Jeśli więc ktoś ceni sobie ten materiał, ale ma też głowę na karku, z pewnością zainteresuje się kolekcją płytek ceramicznych Opoczno Livingwood. Są to płytki, które do złudzenia przypominają drewniane panele.

 

Drewnopodobne płytki Livingwood producenta Opoczno

 

Opoczno drewnopodobne płytki Livingwood dostępne są w trzech odcieniach brązu. Autentyczności dodaje tu fakt, że struktura płytek wzbogacona została o sęki i słoje niczym na prawdziwych drewnianych panelach. W prezentowanej tu kolekcji nie ma żadnych dekoracyjnych listew czy innych elementów – wszystko wygląda dokładnie tak, jak w przypadku paneli podłogowych. Podobne walory posiada kolekcja legno rustico.

 

Zastosowanie płytek Livingwood

 

Kolejnym atutem kolekcji Opoczno Livingwood jest wysoka jakość płytek. Doskonale sprawdzą się one także w sypialni, w jadalni, w przedpokoju czy nawet w pokoiku dziecięcym. Taka aranżacja to nie tylko gwarancja elegancji, ale również uniwersalności i harmonii z każdym rodzajem wnętrza. Zobacz płytki karoo opoczno.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.