Płytki Misty Stone Opoczno kolekcje gresu salonowego w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Misty Stone - Płytki salonowe z kolekcji Opoczno imitujące naturalny kamień

Misty Stone

Klasyczna podłoga salonowa może być jednocześnie taka, która przeniesie nas do innego, pełnego magii świata. Dowodem na to jest kolekcja Misty Stone oferowana przez markę Opoczno. Każdy, kto raz spojrzy na aranżację ułożoną z tych płytek, nie będzie potrafił oderwać od niej wzroku. Dostępne tu płytki to imitacja naturalnego kamienia przyozdobiona niesamowitymi emblematami.

 

Kolorystyka, na jakiej opiera się kolekcja Opoczno Misty Stone, to ciepły, wchodzący już w brąz, kolor beżowy. Jest on tak wycieniowany, by tworzyć wrażenie kamienia. Najmocniejszym punktem tej kolekcji są jednak wspomniane już emblematy, umieszczone na dwóch rodzajach płytek. Przez te delikatne wzory prześwituje struktura kamienia, te z kolei są delikatne, jakby były utkane przez mgłę. Są one dostępne w wersji pionowego pasa, jak i narożnika, dzięki czemu można stworzyć z tego wzoru piękne obramowanie.

 

Płytki Misty Stone są pierwszego gatunku. Ich format to 45x45 cm. Kolekcja jest mrozoodporna, w związku z czym salon to nie jedyne miejsce, w którym można pozwolić sobie na trochę kamiennej magii.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.