Płytki Nodo Opoczno kolekcje gresu salonowego w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Nodo - Kolekcja płytek salonowych z gresu szkliwionego Opoczno Nodo

Nodo

Chociaż płytki podłogowe Opoczno Nodo są bardzo minimalistyczne, to na pewno nie da się o nich powiedzieć, że to, co tworzą, jest nudne i nieciekawe. Tworzą one aranżację wyjątkowo elegancką, która zadowoli nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Do wyboru są cztery klasyczne i ponadczasowe kolory płytek, czyli jasny beż, czekoladowy brąz, delikatny krem oraz szarość. Wszystkie kolory świetnie ze sobą harmonizują, dzięki czemu można łączyć je ze sobą wedle własnego uznania.

 

Kolekcja Opoczno Nodo jest bardzo skromna, jeśli chodzi o dekoracje. W zasadzie trudno tu w ogóle mówić o takim zagadnieniu. Cały urok tych płytek polega właśnie na skromności, łączeniu kolorów i niejednolitej strukturze płytek o eleganckiej, matowej powierzchni.

 

Oferowane tu płytki Opoczno zostały wykonane ze szkliwionego gresu. Ich format wynosi 29,7x59,8 cm. Doskonale sprawdzają się one nie tylko jako podłogowe płytki w salonie, ale też w sypialni, w przedpokoju, w kuchni czy w biurze, a dzięki temu, że są mrozoodporne – także na tarasie.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.