Płytki salonowe Quartz kolekcja od producenta Opoczno w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Quartz - Eleganckie, beżowe płytki salonowe z kolekcji marki Opoczno

Quartz

Jaki jest przepis na najbardziej praktyczną, ale zarazem stylową podłogę w salonie? Przede wszystkim musimy zadbać o uniwersalny kolor, ciekawą ale skromną teksturę, a ponadto nie bez znaczenia są parametry techniczne, zwłaszcza gdy często lubimy te same płytki układać na tarasie. Warunki te zdecydowanie spełniają płytki podłogowe marki Opoczno z kolekcji Quartz.

 

Zacząć trzeba od tego, że możliwości, jakie ma tu użytkownik są dość skromne, ale końcowy efekt na pewno okaże się zadowalający. Mamy tu płytkę utrzymaną w kolorystyce beżowej. Swoim wyglądem imituje ona coś pośredniego między kamieniem naturalnym a naturalnie rozdmuchiwanym ciepłym wiatrem piaskiem. Efekt jest więc naturalny, a do tego ciekawy i ponadczasowy – świetnie będzie kojarzył się zarówno teraz, jak i za kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt lat.

 

Jeśli zaś chodzi o parametry jakościowe, to kolekcja ta może być jak najbardziej wykorzystywana nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz mieszkania. Płytka jest i mrozoodporna, i antypoślizgowa.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.