Płytki Scandic Life Opoczno kolekcje gresu salonowego w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Scandic Life - Brązowe i szare płytki od firmy Opoczno naśladujące drewniany parkiet

Scandic Life

Kolekcja płytek podłogowych Scandic Life oferowana przez firmę Opoczno pozwala stworzyć aranżację będącą w zgodzie z naturą. To połączenie ponadczasowego uroku naturalnego drewna z atrakcyjną ceną i doskonałymi właściwościami płytek ceramicznych. Mówiąc krótko, aranżacja stworzona za pomocą tych płytek jest elegancka, a zarazem uniwersalna.

 

Struktura płytek Opoczno Scandic Life przypomina klepki drewnianego parkietu. Występują one w czterech odcieniach – kremowym, beżowym, szarym oraz jasnym szarym. Wszystkie dostępne są w formacie kwadratu z bokiem o długości 45 cm. Płytki doskonale imitują drewno – mają zaakcentowane sęki i słoje.

 

Płytki Opoczno z kolekcji Scandic Life charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Jednym z nich jest wysoki wskaźnik mrozoodporności, który sprawia, że płytki te można stosować także na zewnątrz domu, czyli na tarasie lub balkonie. Ponadto świetnie sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie drewniana podłoga dobrze się prezentuje – np. w sypialni lub w przedpokoju.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.