Płytki Tripolis Opoczno kolekcje gresu salonowego w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Tripolis - Płytki salonowe z kolekcji Tripolis od firmy Opoczno– gładkie i z mozaikami

Tripolis

Płytki ceramiczne należące do kolekcji Opoczno Tripolis dają prawdziwe pole do popisu wyobraźni. Choć kolekcja ta nie należy do najbogatszych, to jednak zapewnia możliwość stworzenia wielu ciekawych aranżacji podłogowych w salonie. Kolorystyka tu obecna jest dość klasyczna i spokojna. Można znaleźć tu kremową biel, beż oraz szarość.

 

Jedynym elementem dekoracyjnym obecnym w kolekcji Opoczno Tripolis jest mozaika. Jest ona dostępna w dwóch wariantach – kremowo-beżowym oraz kremowo-szarym. Mozaiki te składają się z małych, przecinanych białymi kreskami, kwadracików. Ich rozmieszczenie jest przypadkowe, co zwiększa efekt dekoracyjnej spontaniczności. Nie znajdziemy tu żadnych innych ozdobnych wzorów, listew czy cokołów dekoracyjnych. Struktura samych płytek zaś przypomina marmur.

 

Płytki z kolekcji Opoczno Tripolis mają wymiary 39,6x39,6 cm. Można stworzyć z nich ciekawe aranżacje nie tylko w salonie, ale i w sypialni, w kuchni czy w przedpokoju. A wszystko to, w połączeniu z wysoką jakością, za rozsądną cenę.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.