Płytki podłogowe Urban Mix kolekcja marki Opoczno w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Urban Mix - Kolekcja płytek salonowych z gresu szkliwionego marki Opoczno

Urban Mix

Kolekcja płytek Urban Mix oferowana przez firmę Opoczno to propozycja, za pomocą której można stworzyć w salonie zarówno podłogę o charakterze minimalistycznym, jak i taką, która będzie łączyć w sobie w ciekawy sposób kilka różnych kolorów. To, co przygotował w tej kolekcji producent, to przede wszystkim ogromny wybór barw, idący jednocześnie w parze z brakiem dodatkowych elementów dekoracyjnych.

 

Jakie więc możemy odnaleźć barwy wśród elementów kolekcji opoczno urban mix? Mamy tu płytki w następujących kolorach – krem, beż, szarość, grafit oraz jasna szarość. Poza płytkami jednolitymi można zdecydować się także na jednokolorowe mozaiki. Podłoga wykonana za pomocą tych elementów, będzie miała charakter urbanistyczny, nowoczesny i doskonale współgrający z modernistyczną aranżacją wnętrza salonu. Zobacz też opoczno yakara.

 

Płytki opoczno podłogowe z prezentowanej tu kolekcji są gatunku I, dzięki czemu wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, zapewniając trwałą i estetyczną podłogę na długie lata.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.