Płytki Vanilla Stone Opoczno kolekcje gresu salonowego w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Vanilla Stone - Jasnokremowe płytki salonowe z kolekcji Vanilla Stone Opoczno

Vanilla Stone

Pałacowe wnętrze salonu można w bardzo prosty sposób osiągnąć dzięki kolekcji płytek ceramicznych Opoczno Vanilla Stone. Jak nazwa wskazuje, aranżacja tak stworzona charakteryzuje się płytkami imitującymi kamień w kolorze waniliowego beżu. Tym sposobem przestrzeń przypomina wnętrze świątyni lub po prostu starego zamku czy pałacu. Te płytki to gwarancja elegancji, ponadczasowego uroku, a nawet delikatnej kobiecości.

 

W skład kolekcji Opoczno Vanilla Stone wchodzą cztery elementy. Trzy z nich przypominają swoją strukturą kamień. Jest to płytka podłogowa o wymiarach33,3x33,3 cm, płytka ścienna 20x50 cm oraz płytka dekoracyjna z eleganckim bramowaniem i delikatnym emblematem pośrodku. Ostatni element kolekcji to nieco kobieca dekoracja – płytka ozdobiona delikatnymi maleńkimi, trochę kwiatkami motywami w kolorze beżu.

 

Kolekcja Opoczno Vanilla Stone to połączenie ponadczasowej elegancji z wysoką jakością i niską ceną. Płytki sprawdzą się również w innych pomieszczeniach wewnątrz domu, np. w sypialni lub w kuchni.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.