Płytki do salonu Yakara kolekcja podłogowa marki Opoczno w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Yakara - Eleganckie płytki salonowe Opoczno o wyglądzie kamienia

Yakara

Ciemne płytki w salonie mają tylu samo zwolenników co przeciwników. Trudno jednak zaprzeczyć temu, że płytki z kolekcji Opoczno Yakara robi ogromne wrażenie chyba na każdym. Elementy te tworzą aranżację podłogową tajemniczą, elegancką i bardzo efektowną. Są one dostępne w kolorze ciemnego grafitu, szarości, a także bieli (yakara white), którą można przełamać ciemny charakter podłogi.

 

Płytki z kolekcji Yakara wyróżniają się jednak nie kolorystyką, a tym, że w efektowny sposób imitują one kamień naturalny. I jest to jedyna „dekoracja”, którą ma do zaoferowania w dziedzinie płytek podłogowych prezentowana tu kolekcja. Zobacz też opoczno gres szkliwiony.

 

Należy koniecznie zaznaczyć, że płytki z prezentowanej tu kolekcji wyróżniają się bardzo wysokimi parametrami technicznymi. Są one odporne na czynniki atmosferyczne, zwłaszcza na wodę i na mróz, dzięki czemu salon nie jest jedynym miejscem, w którym się sprawdzą. Bardzo dobrym miejscem docelowym może okazać się również kuchnia, łazienka, przedpokój, a także miejsca na zewnątrz budynku, czyli taras albo balkon. Sprawdź też arkos opoczno.

 


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.