Płytki kuchenne Paradyż Efrella / Efrel - sklep z płytkami  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Efrella / Efrel - Eleganckie, klasyczne płytki kuchenne Paradyż Efrella/Efrel

Efrella / Efrel

Brąz i beż to kolory, które doskonale sprawdzają się w kuchni. Nadają one temu miejscu wiele ciepła – kojarzą się z poranną kawą i świeżymi, chrupiącymi bułeczkami. Dlatego też kolekcja płytek Paradyż Efrella/Efrel z pewnością spełni oczekiwania wielu osób. Tu bowiem właśnie delikatny beż i czekoladowy brąz są kolorami podstawowymi. Jednak to nie jedyna cecha, która wyróżnia płytki Efrella/Efrel spośród innych kuchennych kolekcji.

 

Płytki Efrella/Efrel z delikatnym motywem roślin

 

Ciekawe są dekoracje i ich wykończenie wykorzystane w owych płytkach Paradyż. Płytki przyozdobione są subtelnymi motywami liści i kwiatów. Ponadto można zastosować szklane mozaiki i listwy szklane paradyż. Z kolei wykończenie – zarówno wzorów, jak i całych płytek – wyróżnia się skrzącymi drobinkami złota, którymi zostały obsypane wszystkie płytki ozdobne do kuchni z kolekcji Efrella/Efrel.

 

Płytki Efrella/Efrel do kuchni marki Paradyż

 

Podstawowy format prezentowanych tu płytek to 25x40cm. Można zastosować je również do innych pomieszczeń będących wewnątrz budynku, zwłaszcza do salonu i łazienki. Jak wszystkie płytki marki Paradyż, tak i te są gatunku I i w atrakcyjnej cenie (zobacz tanie płytki ceramiczne do kuchni).


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.