Opinie o Nas

Filtruj według

Płytki heksagonalne

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Plytki24.pl to sklep oferujący produkty sprawdzające się w każdej sytuacji. Heksagon płytki to styl popularny, skierowany do ludzi doceniających nietuzinkowe rozwiązania. Pomysły, o których mowa zyskują swoje miejsce nie tylko w przestrzeniach loftowych, ale i małych mieszkaniach. Są praktyczne, wytrzymałe a przy tym bardzo efektowne. Dostępna paleta wzorów i motywów umożliwia wybór dopasowany do różnorodnych stylizacji. Płytki heksagonalne w naszym sklepie z pewnością przypadną do gustu, dając sposobność kreowania własnych przestrzeni, zgodnych z panującymi trendami i potrzebami właścicieli. 

Wielobarwne płytki heksagonalne w minimalistycznych aranżacjach

Heksagon płytki to styl, elegancja i harmonia zamknięte w najróżniejszych formach. W aranżacjach minimalistycznych sprawdzają się idealnie, dodając wyrazistości i podkreślając konkretne obszary pomieszczenia. Płytki heksagonalnena podłogę idealnie sprawdzą się w jednolitych wnętrzach, bazujących na stonowanych barwach. Ich obecność ożywi przestrzeń, umożliwiając nadanie jej unikalnego charakteru. Płytki heksagonalne do łazienki w minimalizmie to coś, co pozwoli na zaprojektowanie nawet niewielkich przestrzeni. Różnorodne barwy dodadzą dynamizmu, dając sposobność kreacji funkcjonalności w najlepszym wydaniu. Nasze propozycje skierowane są do osób doceniających wyraziste kolorystyki oraz możliwość tworzenia bardzo indywidualnych zestawień. Tym bardziej, iż płytki heksagonalne do kuchni mogą być zastosowane tylko na konkretnym fragmencie ściany. Idealnie skomponują się z meblami, wypełniając pustą przestrzeń. Takie rozwiązania to wytrzymałość i odporność sprawdzające się zawsze. Nowoczesne płytki heksagonalne w kolorystycznych zestawieniach wprowadzą nutę świeżości, sprawiając, że wybrane pomieszczenie zyska na nowym wyglądzie. 

Płytki heksagon w połączeniu z drewnem

Fantastyczne aranżacje powstają z połączenia stylu i różnorodności faktur. Idealnym zestawieniem są więc z pewnością płytki heksagonalne na podłogę kontrastujące z klasycznym drewnem o wielu odcieniach. Taki zamysł sprawdza się zwłaszcza w pomieszczeniach otwartych, np. łącząc ze sobą kuchnię z salonem. Innym pomysłem wykorzystującym takie zestawienie są płytki heksagonalne do kuchni stanowiące uzupełnienie drewnianych, tradycyjnych mebli. Przełamywanie stylu sześciobocznymi propozycjami wiąże się z odwagą, ale współczesne aranżacje właśnie do niej zmierzają. Płytki heksagonalne do łazienki to także koncepcja wygodna w codziennym użytkowaniu. Możliwość dowolnych zestawień zarówno na podłodze, jak i ścianach tworzy niczym nieograniczone możliwości, na które warto zwrócić uwagę. Produkty, jakimi są płytki heksagonalne w naszym sklepie, dadzą sposobność kreacji przestrzeni w sposób indywidualny i przemyślany.