Opinie o Nas

Płytki klasyczne

Jest 65 produktów.

Pokazano 1-24 z 65 pozycji

Aktywne filtry

Plytki24.pl są miejscem, gdzie każdy zainteresowany odnajdzie produkty wysokiej jakości w zróżnicowanych motywach i fakturach. Płytki klasyczne stanowią kategorię umożliwiającą kreowanie przestrzeni w całkowicie dowolny i mocno indywidualny sposób. Wspaniale współgrają z meblami w stylu wiktoriańskim, dworkowym, minimalistycznym, a nawet retro. Płytki łazienkowe klasyczne pozwalają na zachowanie spójności i wewnętrznej harmonii, nawet w niewielkim pomieszczeniu. Są niezawodne wszędzie tam, gdzie potrzeba rozwiązań subtelnych, stanowiących delikatny element dekoracyjny. To koncepcje sprawdzone, wygodne i bardzo praktyczne. Posiadające wiele ciekawych motywów i odcieni. Idealne do każdego pomieszczenia, nie tylko łazienki. 

Dlaczego płytki klasyczne nie wychodzą z mody?

Klasyczne wzornictwo stanowi rozwiązanie ponadczasowe, z którym trudno konkurować. Urządzanie mieszkania często wiąże się z dużymi kosztami, dlatego dobrze, aby elementy jego wykończenia pozostawały modne, niezależnie od panujących trendów. Płytki łazienkowe klasyczne dają swobodę zmiany aranżacji, bez konieczności niszczenia ścian czy podłóg. Rozwiązania o pięknych wzorach kwiatów, czy jednobarwne kompozycji wprowadzają ład i spokój w dane pomieszczenie. Klasyczne płytki do kuchni pozwolą na szaleństwo przy dodatkach – będą bowiem stanowić subtelne tło, dopełniające całości. Koncepcje, o których mowa nie wymagają nowoczesnych rozwiązań, mogą bowiem stanowić uzupełnienie także starych mebli. Płytki klasyczne w jednolitej barwie są wykorzystywane przy wszystkiego rodzaju przestrzeniach, dostępność kolorów pozwala bowiem na wiele. 

Jak wykorzystać potencjał, jaki dają płytki łazienkowe klasyczne?

Fantastyczne płytki klasyczne są idealną koncepcją do współczesnej łazienki. Motywy kwieciste dodają romantyzmu, tworząc wyjątkową atmosferę na co dzień. Design bazujący na prostej, jednobarwnej formie idealnie sprawdzi się przy odważnych dodatkach czy błyszczącej armaturze. Płytki klasyczne są bezpieczne, bowiem w zależności od koloru mogą wypełniać wnętrze bądź stanowić tylko jego delikatny fragment. Nowoczesne pomieszczenia w tradycyjnej odsłonie nawiązują do drewna i innych naturalnych materiałów. Dobrze skomponowane ze ścianami, dadzą sposobność praktycznej organizacji małych pomieszczeń. Klasyczne płytki do kuchni wtopią się w zabudowę bądź wydobędą z niej piękno. Warto postawić na prostotę i elegancję, gdyż tak urządzone wnętrza zachowują świeżość i doskonały wygląd przez długie lata. To praktyczne pomysły, dedykowane osobom ceniącym sobie tradycję, spokój i harmonię. Plytki24.pl to sklep o szerokiej gamie asortymentu, którą warto wziąć pod uwagę przy aranżacji wymarzonego domu.