Opinie o Nas

Płytki patchworkowe

Jest 44 produktów.

Pokazano 1-24 z 44 pozycji

Aktywne filtry

Płytki patchwork do łazienki to stylowość w najlepszym wydaniu. Projektanci lubują się w aranżacjach opartych na odważnych zestawieniach kolorystycznych. Nawet niewielki fragment w takim zamyśle przyciąga spojrzenie i wzbudza zachwyt. Płytki patchworkowe zastosowane w łazience zapewnią funkcjonalność i wysoką estetykę. Sprytnie zakamuflują ewentualne osady z mydła, przez co efekt elegancji będzie utrzymywał się cały czas. Sklep plytki24.pl proponuje koncepcje różnorodne zarówno pod względem wzornictwa, jak i wielkości płytek. Dając tym samym jeszcze większą paletę możliwości. 

Modna, wzorzysta kuchnia a płytki patchworkowe

Obecne trendy to przede wszystkim różnorodność. Bogactwo kształtów, faktur i mieszanina kolorów. Nawet klasycznej, starodawnej kuchni można dodać powiewu świeżości, decydując się na rozwiązania, o których mowa. Płytki patchworkowe w kuchni ożywią meble, zrekompensują brak dodatków i wytworzą ciekawy klimat. Fenomenalnie zaprezentują się między blatem a szafkami. Efektownie podkreślą miejsce spożywania posiłków. Przydadzą się w wielu ciekawych zamysłach. Płytki patchworkowe łazienka także wyglądają fenomenalnie, jednak to właśnie kuchnia nazywana jest sercem domu. Jej aranżacja wymaga spójności i stylu. Wiele osób uważa, iż płytki patchworkowe dedykowane są osobom odważnym. Tymczasem patchwork w wielu odcieniach jednej barwy wprowadza harmonię i ład. Płytki patchworkowe wydają się zatem fantastycznym rozwiązaniem do spokojnych, praktycznych wnętrz, zachowujących swój wewnętrzny spokój. Wymarzona kuchnia zyska nowy design, a jej właściciele niepowtarzalność dzięki możliwościom, jakie dają. 

Odważne płytki patchworkowe do łazienki Waszych marzeń

Nawet łazienka pomieszczenie, w którym człowiek chce się zrelaksować po długim dniu w pracy, może sprzyjać dobremu nastrojowi. Jeśli poza funkcjonalną armaturą i wyposażeniem postawi się na elementy dekoracyjne o mocno energetyzującym motywie. Płytki patchworkowe w żywych barwach mogą stworzyć unikalny kontrast do spokojnych ścian czy zrównoważonych mebli. Będą oryginalnym akcentem, który zostanie zaprojektowany według indywidualnych pomysłów. Wiele wzorów na jednej pytce daje niczym nieograniczone możliwości. Warto to wykorzystać. Płytki patchworkowe do łazienki to sposób na pozbycie się nudy i monotonii. Każde odstępstwo od klasyki dodaje wdzięku i przyciąga spojrzenia. Z kolei płytki patchworkowe w kuchni mogą uwydatnić miejsce spożywania posiłków, akcentując je w swój osobliwy sposób. Wyraziste kolory sprzyjają dobremu nastrojowi, ożywiając wnętrza i sprawiając, iż wydają się one okazalsze. Warto więc postawić na oferowane przez nas płytki patchworkowe z najnowszej kolekcji.