Płytki kuchenne Paradyż Vanilla - sklep z płytkami  - Twojelazienki.pl

Infolinia: (41) 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: (0) 660 492 923

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Vanilla - Kolekcja płytek kuchennych Paradyż Vanilia w stylu retro

Vanilla

Najlepsza aranżacja kuchenna to taka, która epatuje słodkim smakiem oraz rustykalnymi motywami, które przywołują na myśl dzieciństwo w domu babci. Skoro tak, to z pewnością trafnym wyborem okaże się kolekcja płytek Paradyż Vanilla. Opiera się ona na kolorystyce beżowej, która tu przybiera barwę prawdziwej wanilii, nawiązując tym samym do jej niepowtarzalnego smaku i aromatu.

 

Motywy rustykalne w prezentowanej tu kolekcji Vanilla są obecne w postaci elementów dekoracyjnych. Mamy tu więc płytki przedstawiające porcelanowe filiżanki oraz ceramiczne dzbanki, mleczniki, talerzyki i inne przedmioty kojarzące się z kuchnią. Aby kuchnia stała się jeszcze bardziej przyjaznym i pełnym uroku miejscem, można zastosować w niej utrzymane w tonacji ciepłego beżu mozaiki.

 

Zalety kolekcji Paradyż Vanilla jest nie tylko kolorystyka i wzornictwo, ale również właściwości i szerokie zastosowanie. Można je bowiem zastosować nie tylko w kuchni, ale i w łazience, w salonie oraz na zewnątrz domu. Dzięki właściwościom mrozoodpornym sprawdzą się one na tarasie, balkonie, a nawet jako płytki elewacyjne.


Nie znaleziono produktu.

 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.