Płytki Alaska Polcolorit łazienkowe kafelki w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Alaska - Białe, szare i czerwone płytki łazienkowe Polcolorit Alaska

Alaska

Alaska zawsze fascynowała podróżników ze względu na swoją niedostępność i piękno. Obszar ten zachwyca nie tylko wspaniałymi widokami, ale również nietypową florą i fauną. Alaska stała się inspiracją dla stworzenia nowej linii glazury firmy Polcolorit, nawiązując do natury oraz chłodnego klimatu.

 

Kolekcja Alaska składa się z płytek bazowych, płytek podłogowych, dekoracyjnych oraz szklanych listew. Elementy te dostępne są w dwóch kolorach - grafitowym oraz koralowym. Kolory te idealnie ze sobą współgrają, oddając doskonale klimat chłodnej Alaski. Elementy dekoracyjne przyozdobione są motywami florystycznymi, dodatkowo sprawiając wrażenie kwiatów malowanych przez mróz. Taka kombinacja doskonale sprawdzi się zarówno w dużych pomieszczeniach, jak i tych nieco mniejszych, nadając im wyjątkowego charakteru.

 

Kolekcja Alaska stworzona została z wysokiej klasy materiałów odpornych na ścieranie oraz wilgoć. Możliwość dowolnego łączenia poszczególnych elementów kolekcji pozwala na aranżację komfortowej łazienki.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.