Płytki ceramiczne Art do łazienki od producenta Polcolorit. - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Art - Pełna kolorów kolekcja łazienkowa z mozaikami i motywem kwiatów od Polcolorit

Art

Płytki należące do kolekcji Polcolorit Art, jak nazwa wskazuje, pełne są artyzmu, ale w stylu nowoczesnym. Aranżacje stworzone przy ich wykorzystaniu są żywe, pełne pozytywnej energii i wprawiające w dobry humor nawet po najbardziej stresującym dniu. To propozycja dla osób, które lubią odważne i wyraziste rozwiązania z charakterem.

 

Kolekcja płytek Polcolorit Art jest dość bogata w elementy. Jeśli chodzi o jej stronę kolorystyczną, to znaleźć tu można kolor fioletowy, niebieski oraz czerwony. Wszystkie są żywe, nasycone i intensywne, a w ramach każdego z nich wyróżnić można wiele elementów. Płytki bazowe oraz jednokolorowe mozaiki dostępne są w dwóch wariantach – strukturalnym oraz gładkim (w tym szklanym – mozaika). Ponadto są tu płytki dekoracyjne, pokryte abstrakcyjnymi motywami kwiatowymi. Dodatkowo w kolekcji znajdują się szklane listwy dekoracyjne w wielu ciekawych barwach.

 

Kolekcja Art to nie tylko niebanalny styl, ale także bardzo dobre parametry jakościowe, które doskonale sprawdzają się w zestawieniu ze specyficznymi warunkami panującymi w łazience, o raz w kuchni, gdzie również płytki te są polecane.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.