Płytki Canvas Polcolorit łazienkowe kafelki w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Canvas - Klasyczne, beżowo-brązowe płytki łazienkowe Polcolorit Canvas

Canvas

Ascetyzm rozciągnięty do granic możliwości. Minimalizm w najlepszym tego słowa znaczeniu, ponadczasowy i uniwersalny. Tak w skrócie można by zrecenzować płytki wchodzące w skład kolekcji Canvas. Idealne dla zwolenników prostych, klasycznych wnętrz, wykończonych bez zbędnego przepychu czy intensywnego wzornictwa. Oparte na świetnie sprawdzonym połączeniu beżu i brązu, które będzie doskonałym tłem dla dowolnie zaaranżowanej łazienki.

 

Dlatego też propozycja ta doskonale nadaje się do każdych wnętrz i wybierana jest zarówno przez klientów indywidualnych, jak i osoby odpowiedzialne za wykończenie łazienek firmowych bądź hotelowych. Tym bardziej, że także pod względem cenowym przedstawia się ona niezwykle atrakcyjnie.

 

W skład kolekcji wchodzą kwadratowe płytki o wymiarach 45x45 oraz prostokątne o wymiarach 30x60. Dodatkowo znajdziemy tutaj listwy dekoracyjne o wymiarach 6,5x60. Wszystko opatrzone oczywiście certyfikatem pierwszego gatunku, będącego gwarancją jak najstaranniejszego wykonania oraz solidności i wytrzymałości.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.