Płytki Channel Polcolorit łazienkowe kafelki w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Channel - Nowoczesne płytki łazienkowe z kolekcji Polcolorit Channel

Channel

Chanel to nazwisko będące synonimem elegancji i szyku. Francuska projektantka Coco Chanel zrewolucjonizowała modę, stając się prawdziwą ikoną i wyrocznią w sprawie stylu. Nie uznawała ona kompromisów - korzystała wyłącznie z najlepszych materiałów. Nie bez przyczyny kolekcja ta nazwana została właśnie Chanel.

 

Kolekcja Chanel to możliwość zaaranżowania klasycznej i pełnej elegancji łazienki, korzystając z takich kolorów, jak piaskowe beże, chłodne grafity czy ciepłe brązy. To, co jednak wyróżnia tę kolekcję, to czerwone akcenty, zdecydowanie ożywiające wnętrze i nadające mu wykwintnego i ekstrawaganckiego charakteru. Takie połączenie przypadnie do gustu zarówno miłośnikom rozwiązań klasycznych, jak i niekonwencjonalnych, będących odzwierciedleniem najnowszej mody.

 

W skład kolekcji Chanel wchodzą płytki bazowe, płytki podłogowe oraz płytki dekoracyjne, ozdobione przepięknymi motywami kwiatowymi. Płytki Chanel stworzone są z najwyżej jakości materiałów i posiadają wieloletnią gwarancję producenta.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.