Płytki Diana Polcolorit łazienkowe kafelki w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Diana - Płytki łazienkowe Polcolorit Diana w stonowanych kolorach

Diana

Kolekcja Diana stworzona została z myślą o osobach kochających spokój i harmonię. Ten luksusowy zestaw to przede wszystkim gwarancja komfortowej i przestronnej łazienki - nawet, kiedy do dyspozycji mamy niewielkie pomieszczenie! Płytki Diana chętnie wybierane są przez osoby, które optycznie pragną powiększyć pomieszczenie - jasne, pastelowe i ciepłe kolory pozwalają stworzyć wrażenie znacznie większej przestrzeni!

 

Kolekcja Diana składa się z płytek bazowych, płytek podłogowych oraz dekoracyjnych. Płytki oferowane są w dwóch rodzajach: gładkie lub ozdobione finezyjnymi, roślinnymi ornamentami, przywodzącymi na myśl starożytne, greckie rzeźby. Płytki doskonale prezentują się w jednolitym układzie, jednak połączone dają wrażenie wyjątkowego przepychu.

 

Kolekcja ta z pewnością rozświetli każde wnętrze - jej jasne kolory oraz finezyjne ornamenty są powodami, dla których jest chętnie wybierana przez klientów. Płytki wykonane są z trwałych materiałów, a producent udziela na nie wieloletniej gwarancji.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.