Płytki do łazienki Digitale od producenta Polcolorit z modnymi wzorami. - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Digitale - Nowoczesna kolekcja łazienkowa z efektownymi dekorami od firmy Polcolorit

Digitale

Elegancko, ale modernistycznie? Jeśli tylko szukasz takiego rozwiązania to prezentowana tu kolekcja płytek ceramicznych – Polcolorit Digitale – z całą pewnością Cię zachwyci. Tu nie ma miejsca na banalne rozwiązania oraz na spokojne tony. Ale jednocześnie nie jest to kolekcja samodzielna – wymaga połączenia z elementami pochodzącymi z innych serii Polcolorit. Dlaczego? Gdyż Digitale to tylko i wyłącznie płytki dekoracyjne – w nowoczesny sposób nowoczesne.

 

Klienci maj do wyboru bogatą gamę różnych wzorów dostępnych w ramach kolekcji Polcolorit Digitale. Choć lepszym określeniem niż wzory będą fotografie. Bo znaleźć tu można – realistycznie wyglądające kwiaty na łące, przepiękne muszle, intrygujące maski teatralne, tulipany, a także filiżanki z kawą i herbatą.

 

Płytki z prezentowanej tu kolekcji Polcolorit charakteryzują się nie tylko niebanalnym stylem, który zachwyci każdego miłośnika modernistycznych rozwiązań, ale także wysoką jakością. Ze względu na charakter zastosowanych dekoracji można stosować je nie tylko w łazience, ale i w kuchni.

 


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.