Płytki Elegant Polcolorit łazienkowe kafelki w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Elegant - Kolekcja eleganckich płytek łazienkowych Polcolorit Elegant

Elegant

Elegancja, szyk i styl - te słowa najlepiej opisują najnowszą kolekcję firmy Polcolorit, stworzoną dla wymagających klientów, pragnących zaaranżować swoją łazienkę w sposób nietuzinkowy i wyjątkowy.

Kolekcja Elegant to połączenie niewymuszonego stylu oraz elegancji, które sprawdzą się doskonale zarówno w dużych, jak i małych pomieszczeniach, dodatkowo optycznie powiększając te ostatnie.

 

Kolekcja Elegant składa się z płytek bazowych, płytek dekoracyjnych oraz płytek podłogowych. Elementy dostępne są w kilku kolorach: beżowym, białym oraz głębokiego brązu. Dodatkowo projektanci stworzyli również idealnie pasujące elementy dekoracyjne - znajdziemy na nich motywy róży i liczne kwiaty oraz liście. Elementy dekoracyjne doskonale przełamują ascetyczną biel, nadając tym samym wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu.

 

Płytki Elegant zostały stworzone z wysokiej jakości materiałów odpornych na ścieranie oraz uszkodzenia. Producent udziela na nie wieloletniej gwarancji. Płytki te docenią osoby poszukujące nietypowych rozwiązań oraz pragnące komfortu i wygody w łazience.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.