Płytki Greta Polcolorit łazienkowe kafelki w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Greta - Nowoczesne płytki łazienkowe z kolekcji Greta firmy Polcolorit

Greta

Co tak nietypowego jest w kolekcji Greta? To odpowiedź dla poszukujących nietypowych rozwiązań w swojej łazience: łączy nowoczesność oraz nutę klasyki - zdecydowane kolory nadadzą pomieszczeniu odpowiedniego charakteru, a subtelne motywy kwiatowe sprawią, że łazienka stanie się przytulna i komfortowa.

 

Kolekcja Greta kładzie nacisk na duży kontrast pomiędzy elementami jasnymi i ciemnymi. Projektanci wykorzystali ascetyczny, jasny beż oraz barwę ciemnego hebanu, tworząc wyjątkową mieszankę kolorów - elegancką ale i z “charakterem”! Kombinacja ta sprawdzi się zarówno w dużych, jak i niewielkich łazienkach. Z pewnością docenią ją miłośnicy elegancji i klasycznego stylu.

 

Kolekcja Greta złożona jest zarówno z płytek bazowych, podłogowych jak i dekoracyjnych. Posiadają one nieregularną fakturę, dzięki czemu stwarzają wrażenie jeszcze większej przestrzeni.

Najciekawszym elementem kolekcji są motywy kwiatu dmuchawca - nadaje on niebywałej lekkości i stwarza wrażenie przestrzeni. Na płytkach znajdziemy również liście oraz kwiaty - wszystko to tworzy harmonijną kompozycję.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.