Płytki Ibiza Polcolorit łazienkowe kafelki w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Ibiza - Kolorowe, ozdobne płytki łazienkowe z kolekcji Polcolorit Ibiza

Ibiza

Doskonałej jakości płytki, które stworzone zostały z myślą o kuchni. Dostępne w formacie 20x40, który pasuje do każdego pomieszczenia niezależnie od jego rozmiaru.

 

Kolekcja składa się z kafli bazowych, które dostępne są między innymi w kolorze ciepłego brązu oraz fioletu. Przenoszą w słoneczne i pełnego przyjemnego gorąca rejony Ibizy – jednej z najpiękniejszych wysp europejskich.

 

Dopasowane do płytek bazowych dekory zwiększają możliwości aranżacyjne pomieszczeń. Na ich powierzchni umieszczono pomarańcze, cytryny, truskawki oraz filiżanki pełne aromatycznej kawy.

 

Całość kolekcji została wykonana z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu płytki odporne są na działanie wilgoci, której poziom w kuchni jest często bardzo wysoki. Nie reagują one również na wysokie temperatury. Spełniają wszystkie wymagane polskim prawem normy. Zachowują swój idealny wygląd przez naprawdę długie lata, ciesząc oczy tych, którzy właśnie z ich pomocą zdecydowali się wykończyć swoją kuchnię. Atutem jest także przystępna cena.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.