Kolekcja Max do łazienki od producenta Polcolorit w modnych kolorach. - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Max - Nowoczesne płytki łazienkowe z kolekcji Max firmy Polcolorit

Max

Kolekcja płytek ceramicznych Polcolorit Max to propozycja, która jest w stanie trafić swoją stroną estetyczną w gusta każdego użytkownika. Jest to kolekcja nowocześnie minimalistyczna, ale jednocześnie na tyle neutralna kolorystycznie, że doskonale może współgrać zarówno z klasycznym, jak i z modernistycznym wyposażeniem łazienki.

 

Zalety płytek Max

 

A jakie kolory zastosował producent w kolekcji Polcolorit Max? Można tu odnaleźć dwie barwy – beżową oraz szarą, przy czym niektóre elementy beżowe zostały zdominowane brązowymi dekoracjami. Spójrzmy jeszcze na to, jakie dekoracje tworzą prezentowaną tu kolekcję. Są to po prostu różnego rodzaju linie – proste oraz faliste. Motywy te dostępne są na płytkach oraz na listwach dekoracyjnych.

 

Nowoczesne płytki Max Polcolorit

 

Kolekcja płytek Polcolorit Max to rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko w łazience, ale i w kuchni. Z kolei wysokie parametry techniczne, a zwłaszcza odporność na działanie wody oraz na potencjalne zabrudzenia, sprawiają, że płytki przez długie lata będą perfekcyjnie spełniać swoją rolę.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.