Płytki Onic Polcolorit łazienkowe kafelki w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Onic - Klasyczne płytki łazienkowe z kolekcji Onic firmy Polcolorit

Onic

Dokonując wyboru płytek łazienkowych, musimy mieć na względzie nie tylko ich walory estetyczne, ale – przede wszystkim – solidność i wytrzymałość. Dlatego w Państwa ręce oddajemy dziś kolekcję przygotowaną z najlepszych materiałów i powstałą w wyniku starannego i zaawansowanego technologicznie procesu produkcji. Otrzymana w ten sposób kolekcja Onic posiada kilkuletnią gwarancję, a jej trwałość pozwoli cieszyć się piękną łazienką przez długi czas.

 

 

Podstawą kolekcji są kwadratowe, jednolite płytki beżowe o wymiarze 33x33 oraz prostokątne o wymiarze 25x50,  dostępne w trzech wzorach. W skład zestawu wchodzą także listwy dekoracyjne, których wykorzystanie jest gwarancją ciekawego i intrygującego efektu końcowego.

 

 

Płytki z kolekcji Onic to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych z Państwa, których nużą monotonne i przewidywane wnętrza. Za pomocą oferowanych w zestawie płytek można uzyskać wyjątkowe rozwiązania aranżacyjne, charakteryzujące się z jednej strony ciepłem i naturalnością, z drugiej zaś – przy wykorzystaniu wspomnianych listew – drapieżnością i charakternością.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.