Płytki Primavera Polcolorit łazienkowe kafelki w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Primavera - Szare, czerwone i białe płytki łazienkowe Polcolorit Primavera

Primavera

Wiosna jest okresem odradzającej się przyrody - na jej cześć pisano już wiersze, pieśni oraz wspaniałą muzykę. Nic więc dziwnego, że stała się ona również inspiracją dla stworzenia wyjątkowej kolekcji płytek i elementów do łazienek Primavera, łączącej nie tylko energetyczne kolory, ale również nietypowe kształty.

 

Kolekcja Primavera stworzona została z myślą o miłośnikach nowoczesnych rozwiązań - płytki bazowe, podłogowe oraz dekoracyjne, jak również szklane listwy, dostępne są w żywych i energetyzujących kolorach: niebieskim, czerwonym oraz beżowym. Dodatkowym atutem tej kolekcji jest jej faktura - do wyboru mamy klasyczne, gładkie powierzchnie, ale i płytki o nieregularnej, falistej fakturze, przez co wnętrze nabiera dodatkowo żywego charakteru.

 

Kolekcja Primavera doskonale wypełni niewielkie pomieszczenia - jej jasne kolory dadzą poczucie przestrzeni a nietypowa faktura sprawi, że wnętrze stanie się nietuzinkowe i ciekawe. Elementy kolekcji zostały stworzone z wysokiej jakości materiałów i posiadają wieloletnią gwarancję producenta.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.