Płytki Rapsodia Polcolorit łazienkowe kafelki w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Rapsodia - Kolorowe płytki łazienkowe z kolekcji Polcolorit Rapsodia

Rapsodia

Nazwa rapsodia, będąca swobodną i improwizowaną melodią opartą na muzyce ludowej, doskonale oddaje charakter najnowszej kolekcji firmy Polcolorit. Kolekcja Rapsodia to połączenie lekkości, elegancji oraz motywów kwiatowych, które współgrają ze sobą idealnie, dając poczucie harmonii i elegancji.

 

Kolekcja Rapsodia składa się z płytek bazowych, płytek podłogowych oraz płytek dekoracyjnych w różnych wymiarach. Płytki zostały stworzone z trwałych materiałów odpornych na ścieranie czy wilgoć, posiadają również wieloletnią gwarancję producenta. Zróżnicowanie kolorystyki w kolekcji Rapsodia pozwala na tworzenie finezyjnych i zróżnicowanych aranżacji łazienki. W kolekcji znajdziemy kolory takie jak pastelowy pomarańcz, delikatne kiwi, beż, czerń oraz głęboki brąz.

 

Najciekawszym elementem kolekcje Rapsodia są jej elementy dekoracyjne. Motywy kwiatowe znajdziemy w kilku wersjach kolorystycznych, m.in. w brązie i beżu, żółci i czerni, zieleni i bieli oraz soczystej zieleni i limonki. Szeroka paleta bar pozwala na dowolne tworzenie wymarzonych aranżacji, nadając łazience wyjątkowego charakteru.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.