Płytki Tango Polcolorit łazienkowe kafelki w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Tango - Eleganckie płytki łazienkowe z kolekcji Tango firmy Polcolorit

Tango

Tango to ognisty taniec, w którym ścierają się temperamenty dwojga tancerzy. Taniec ten wyraża odwieczną walkę pomiędzy kobieta i mężczyzną, budzi wiele emocji a sam jego widok zapiera dech w piersiach. Nic dziwnego więc, że ten właśnie taniec stał się inspiracją do stworzenia wyjątkowej linii kolekcji łazienkowej Tango.

 

W kolekcji Tango znajdują się zarówno płytki bazowe, podłogowe oraz dekoracyjne. Dobrana kolorystyka przywodzi na myśl gorące, latynoskie popołudnie. Projektanci złączyli ze sobą subtelny, głęboki brąz, delikatny beż oraz przyćmiony kolor róży, co dało oszałamiające połączenie. Dodatkowo zestaw wzbogacony jest o elementy dekoracyjne - na płytkach znajdziemy również motywy florystyczne. Przepiękne kwiaty umieszczone są zarówno na jasnym, jak i ciemniejszym tle, dając możliwość tworzenia oryginalnych aranżacji wnętrza.

 

Kolekcja Tango kierowana jest do miłośników odważniejszych rozwiązań, którzy pragną stworzyć komfortową i nietypową łazienkę. Wykonana została z trwałych materiałów i objęta jest gwarancją.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.