Płytki podłogowe Polcolorit glazura na podłogę w skllepie  - Twojelazienki.pl

Infolinia: (41) 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: (0) 660 492 923

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Podłogowe Polcolorit do salonu, jadalni, kuchni czy łazienki

Płytki Podłogowe

Rynek ceramiki podłogowej jest bardzo rozbudowany, a w morzu płytek ciężko znaleźć te idealne i spełniające wszystkie oczekiwania. Produkowane przez grupę Polcolorit płytki podłogowe w rankingach zajmują wysokie miejsca, głównie ze względu na ich trwałość, nowoczesne wzornictwo i wysoki poziom estetyczny.

 

Polcolorit to polska grupa kapitałowa o długiej tradycji, która rozpoczęła produkcję płytek ceramicznych w 1984 roku. Innowacyjne podejście do wzornictwa i produkcji sprawia, że płytki Polcolorit są bardzo konkurencyjnym produktem w branży wykończeniowej.

 

W naszej ofercie znajdują się kolekcje płytek podłogowych Polcolorit o zróżnicowanej kolorystyce i fakturach. W skład każdej kolekcji wchodzą podstawowe płytki kwadratowe, listwy, płytki narożnikowe oraz ozdobniki. Wszystko tworzy spójną całość.

Inspirowane antyczną klasyką, utrzymane w brązach, pastelach i odcieniach błękitu kolekcje Polcolorit stanowią doskonałe uzupełnienie salonu, tarasu, korytarza bądź miejsca użyteczności publicznej.


NOWOŚĆ!
Płytki Ariana

Ariana
Kolekcja: Polcolorit

Taniej do 20%!
więcej
NOWOŚĆ!
Płytki Hitech

Hitech
Kolekcja: Polcolorit

Taniej do 20%!
więcej
NOWOŚĆ!
Płytki Kama

Kama
Kolekcja: Polcolorit

Ocena:
Taniej do 25%!
więcej
NOWOŚĆ!
Płytki Messicano

Messicano
Kolekcja: Polcolorit

Taniej do 20%!
więcej
 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.