Kolekcja podłogowa Ariana od producenta Polcolorit w jasnych odcieniach.  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Ariana - Płytki podłogowe od Polcolorit w tonacji beżowo-brązowej imitujące kamień

Ariana

Płytki Ariana to rozwiązanie dla osób poszukujących zarówno piękna, jak i solidnego wykonania. Kolekcja Ariana to dwa rodzaje kafli o wyjątkowych, jasnych kolorach, które z pewnością rozjaśnią każde wnętrze. Kolory beżu i mokki harmonijnie do siebie pasują i nadają wnętrzu wyjątkowy charakter.

 

Co wyróżnia tę kolekcję? Powierzchnia kafli nie jest jednolita - jej wzór imituje kamień, przez co możliwe staje się wprowadzenie do wnętrz harmonii i spokoju płynącego z natury. Dodatkowo nierówna powierzchnia zwiększa bezpieczeństwo podczas chodzenia. Kolejnym ważnym aspektem jest trwałość płytek Ariana - zostały one wykonane z solidnych materiałów, odpornych na odpryskiwanie czy odkształcenia. Wieloletnia gwarancja producenta pozwala cieszyć się ich pięknem przez wiele lat.

 

Płytki Ariana doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędna jest wysoka jakość, jak i odporność na czynniki zewnętrzne, np. w kuchni czy w łazience Utrzymanie ich w czystości jest bardzo łatwe, dzięki czemu będą one cieszyć oko każdego dnia.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.