Płytki Gloria Polcolorit podłogowe kafelki w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Gloria - Beżowe i brązowe płytki podłogowe z kolekcji Polcolorit Gloria

Gloria

Piękna i zadbana podłoga to ozdoba każdego mieszkania. Warto również pamiętać, że jej odpowiednia pielęgnacja gwarantuje nam wspaniałą posadzkę przez wiele at. projektant kolekcji podłogowych musi również zwracać uwagę na wytrzymałość jej elementów - muszą być one odporne na uszkodzenia i ścieranie, jak również wilgoć czy zmienne temperatury. projektanci firmy Polcolorit zadbali o to tworząc kolekcję Gloria.

 

Kolekcja Gloria oparta jest na ciepłych bazowych kolorach - delikatnych brązach, stonowanych beżach, jak również kolorze przytłumionego różu. To połączanie pozwala tworzyć spójne kompozycje na podłodze, dając poczucie komfortu oraz “ciepła”. Płytki bazowe zostały również udekorowane prostymi, poziomymi liniami, pozwalającymi na niewielkie przełamanie ich prostoty. Dzięki temu płytki te stają się doskonałą ozdobą każdego domu.

 

Płytki Gloria to przede wszystkim wysoka jakość i solidność wykonania. Producent dołożył wszelkich starań, aby płytki z tej kolekcji służyły nabywcy przez długie lata i nie zmieniały w tym czasie swojego perfekcyjnego wyglądu.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.