Płytki Kama Polcolorit podłogowe kafelki w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Kama - Jednolite i ozdobne płytki podłogowe Kama firmy Polcolorit

Kama

Zadbana podłoga to wizytówka każdego domu.. Warto dbać o nią, aby służyła przez szereg lat. Wybór odpowiedniej posadzki sprawi, że nie tylko będzie ona funkcjonalnym dodatkiem, ale również ozdobą. Odpowiednio dobrana posadzka może również znacznie powiększyć optycznie konkretną powierzchnię, szczególnie jeśli jest ona położona w niewielkim hallu czy przedpokoju. Odpowiednio dobrana posadzka nie ściera się i jest odporna na czynniki takie jak zmienna temperatura.

 

Kolekcja Kama to przede wszystkim powrót do natury oraz naturalnych kolorów bazowych: subtelnych brązów, beży oraz odrobiny bieli. Projektanci postarali się, aby już to zestawienie wyglądało idealnie i pozwalało cieszyć się wspaniałą posadzką. Do wyboru klientów pozostawiono również elementy dekoracyjne: płytki ozdobione ornamentami, które dodatkowo ożywią wnętrze i nadadzą mu odpowiedniego “charakteru”.

 

Płytki Kama to wysoka jakość za niezwykle przystępną cenę. Do wykonania kolekcji producent wykorzystał jedynie wysokiej klasy materiały. Dzięki temu można mieć pewność, że płytki będą służyły przez długie lata.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.