Płytki Olimpia Polcolorit podłogowe kafelki w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Olimpia - Płytki Polcolorit Olimpia w kolorach beżu, brązu i grafitu

Olimpia

Odpowiednia podłoga w domu jest nie tylko piękna, ale i funkcjonalna. Projektanci, podczas dobierania odpowiednich materiałów, muszą brać pod uwagę nie tylko ich kolor, ale również to, jak odporne będą na codzienne użytkowanie - ścieranie, wilgoć, zmienną temperaturę. Wszystkie te aspekty uwzględnione zostały podczas projektowania płytek kolekcji Olimpia.

 

Kolekcja Olimpia to powrót do antycznych form i kolorów -wykorzystano barwy nawiązujące do kamieni takich, jak marmur, brąz czy granit. W kolekcji znajdziemy kolory bazowe: biel, granit, głęboki brąz oraz ciemny beż. Poszczególne elementy posiadają nieregularną fakturę, przez co dodatkowo dodają powierzchni dynamiki oraz odpowiedniego “charakteru”. Produkty z kolekcji Olimpia można dowolnie łączyć lub też aranżować wnętrze z wykorzystaniem tylko 2-3 kolorów.

 

Płytki Olimpia zostały wykonane tylko z materiałów najwyższej klasy. Jest to gwarancja długiego użytkowania płytek i pozostawania w doskonałym stanie przez naprawdę bardzo długie lata.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.